Про компанію

Base2Base - одна з найстаріших та найдосвідченіших компаній в Україні. Має величезний досвід в розробці та впровадженні програмного забезпечення. Як результат наполегливої праці, Base2Base надає повний комплекс програмних продуктів для вашого бізнесу. Програмне забезпечення перевірено в реальній роботі на великих даних впродовж багатьох років. Наше програмне забезпечення постійно оновлюється та розвивається за принципом безперервної інтеграції. Служба підтримки допомагає в реальному часі.

Base2Base у 2020-х

.Net 8

2020. Створення касового сервера Shop Server, що призначений для взаємодії з усіма касами як з Shopdesk, так і з альтернативними касовими додатками. Також з Shop Server можуть взаємодіяти будь які облікові системи.

Створення повного універсального комплексу служб для реалізації будь якої архітектури за бажанням клієнта. Shop Server завершив комплекс всіх необхідних систем.

2020-2023. Паралельний розвиток всіх систем - TCU, Shopdesk, TCC. З'являється купа додаткових інструментів, підсистемм та звітів. Розпочато проекти на Blazor - Cookdesk та QR Меню.

Запуск в роботу додатку кухаря Coockdesk та QR-меню для відвідувачів. Активне тестування, доробки та насичення функціями.

Base2Base у 2010-х

.Net Core

Перший прототип ТЦУ4 на базі .Net Framework. Трирівнева архітектура. Тестування системи. Дуже обнадійливі результати.

ТЦУ3 стає зрілою, надійною та популярною системою.

2014 рік. Розробка CRM Trade Control Center. Специфіка - величезна кількість клієнтів (мільйони), та величезна кількість продажів (сотні мільйонів). Складна задача забезпечити оптимальну швидкодію. Розробка маркетингового процесингу із маркетинговими акціями, інструментами, балами та бонусами. Процесинг складний, із величезним комплексом інструментів. Задача успішно виконана за 7 місяців.

2018. Вихід Microsoft .Net Core2.1. Тиха революція, яку ніхто не помітив. Повна переробка ТЦУ4 в Trade Control Utility. TCU стає повністю хмарною системою.

2019. Перші клієнти на TCU, активний розвиток системи, оптимізація ядра, пришвидшення обробок іноді в десятки разів порівняно з ТЦУ3. Нова технологія веб-розробки - Blazor.

Base2Base у 2000-х

Visual Basic 6.0

Розробка облікової системи ТЦУ2 в першій половині 2000х років, яка доволі швидко еволюціонує до ТЦУ3. Перехід на базу даних SQL Server. Розробка касового застосунку Shopdesk. Зв'язка ТЦУ3 + Shopdesk стає доволі популярною та універсальною для різних напрямків бізнесу. ТЦУ3 з Ribbon та Shopdesk із можливістю віддаленої роботи за умови неякісного та повільного інтернету стало проривною на той момент часу. З'являються великі клієнти.

Трирівнева архітектура бізнес-систем стає мейнстрімом. Інтенсивно відбувається дослідження, підбір технологій та пошук архітектурних рішень для наступної версії ТЦУ. Активне залучення .Net технологій.


Base2Base у 1990-х

Microsoft Access 2000

Розробка однієї з перших в Україні обліково-виробничих систем "Цех" для хлібопекарень та кондитерських мереж (1998 рік). Розробка першої версії системи обліку товарів та фінансів для малого та середнього бізнесу "Товари, ціни, облік..." (1999 рік).

Розробка системи кількісно-якісного обліку зерна для хлібоприймальних підприємств (2000-2001 роки). Використовувалась на 5 великих хлібоприймальних підприємствах, була створена серйозна теоретична база для обліку кількісно-якісного обліку зерна, оскільки методики розрахунку через "суху й чисту речовину" за Кувшиновим виявились не повними. В подальшому, через величезний попит на "Товари, ціни, облік" на початку двохтисячних років, вирішено було рухатись саме в масовий сектор, де вирувало життя, а малий приватний бізнес почав свій бурхливий розвиток.

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. An unhandled exception has occurred. See browser dev tools for details.