QR Меню для ресторанів та фастфудів | Base2Base

QR Меню

QR Меню для фастфудів, кафе та ресторанів

Base2Base QR Меню - це веб-застосунок, що дозволяє відвідувачу відсканувати QR-код та отримати меню закладу у власному телефоні, зробити замовлення та сплатити його за потреби.

Нульова вартість впровадження

Будь яка окрема система QR меню потребує залучення фахівців для робіт з інтеграції. Це потребує як витрат коштів, так і витрат часу. На відміну від конкурентів, Base2Base QR Меню вже інтегроване в повний комплекс всіх потрібних систем для вашого бізнесу. І працює одразу.

Вітрина

Перше, що бачить відвідувач, коли запускає QR Меню - це перелік найбільш цікавих та "гарячих" пропозицій. Перелік не повинен бути великим. Так покупцю буде зручно орієнтуватись та швидко зробити вибір.

QR Меню для ресторанів та фастфудів

Товари на вітрині відображені по категоріях для комфортної навігації. У верхній частині бачимо карусель рекламних банерів та маркетингових акцій. Наприклад, зроби замовлення від 500 грн., та отримай кешбек 20 бонусних гривень на особовий рахунок.

Каталог

Натиснувши відповідну кнопку, відвідувач може перейти в загальний каталог, де всі пропозиції будуть розміщені в ієрархічному меню зі зручною навігацією.

Каталог QR Меню

Також працює швидкий пошук.

Каталог QR Меню (пошук)

Картка товару

Картка товару вміщує зображення товару, опис, ціну, перелік додатків та вилучень. Якщо страва сподобалась, можна підвищити її рейтинг, натиснувши позначку.

Картка товару QR Меню

Після натискання на кнопку "Замовити" пропозиція потрапить до корзини покупця.

Додатки та вилучення

Картка товару QR Меню з додатками

Просто натисніть на тег із додатком, і цей інгредієнт буде додано до основної страви. Повторне натискання відмінить додаток. Також можна додавати одночасно декілька інгредієнтів.

Програма лояльності

QR Menu повністю інтегровано з CRM Trade Control Center. Коли відвідувач додає товари, він отримує акційні винагороди при виконанні певних умов. Наприклад, "замов одразу дві позиції, та отримай 20 подарункових бонусів на особистий рахунок". Потім ці бонуси можна використати під час оплати наступного замовлення.

Корзина та оплата замовлення

Корзина традиційно розміщена в лівому верхньому куту екрану

Корзина покупця QR Меню

Відкривши корзину відвідувач може зкорегувати замовлення, вказати, на час отримання, та вибрати спосіб оплати - на касі, або онлайн.

Відстеження виконання замовлення

Покупець бачить статус свого замовлення (коли взято кухарем в роботу, коли виготовлено) в реальному часі в QR Меню в історії замовлень. За це відповідає додаток кухаря Cookdesk.

Налаштування меню

Редактор QR Меню закладу

QR Меню має розвинений редактор, який дозволяє повнюстю налаштувати меню під потреби закладу. Це і кольорова гама, і перелік товарів на вітрині, і загальне меню з розгалуженими підменю. Налаштовується також послідовність відображення в переліку. Ви можете створити декілька різних меню і призначити їх на різні заклади.

Друк QR-кодів

В редакторі для сформованого QR меню ви призначаєте заклади, де QR меню буде використовуватись. Для кожного закладу можна роздрукувати окремий QR-код.

QR Меню як додаток у смартфоні

QR Меню - це PWA-додаток. Коли відвідувач вперше відкриє QR Меню, йому буде запропоновано встановити його в телефон, як звичайний додаток. Достатньо просто погодитись, не треба нічого додатково інсталювати з Google Play Market чи App Store. Таким чином, навіть, покинувши заклад, відвідувач унесе з собою і ваше QR Меню, що дозволить йому робити замовлення за власним бажанням поза закладом.

Переглянути відео роботи QR Меню

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. An unhandled exception has occurred. See browser dev tools for details.