Trade Control Utility 5. Імпорт даних з ТЦУ3.

Найбільш важливим для користувача є перший досвід ознайомлення з системою. Ми докладаємо багато зусиль, щоб цей досвід був легким та приємним. Майстер початкового введення даних як раз призначений для того, щоб спростити ознайомлення з системою та швидко розпочати роботу.

Існує декілька сценаріїв початку роботи із TCU5.
 • Абсолютно новий користувач, який не має досвіду роботи з обліковою системою.
 • Людина, яка раніше користувалась ТЦУ3 та хоче перенести дані з ТЦУ3 до TCU5.
 • Людина, яка раніше користувалась ТЦУ3, але хоче розпочати новий облік в TCU5 без перенесення даних з ТЦУ3. Всі ці сценарії відпрацьовує майстер початкового введення даних.
 • Декілька слів про архітектуру TCU5.
  TCU5 - класична трирівнева бізнес-система, яка складається з клієнтського додатку на комп’ютері користувача, серверу бізнес-логіки (інша назва «сервер додатків»), та серверу баз даних. І сервер бізнес-логіки, і сервер баз даних знаходиться десь в датацентрі, тобто в «хмарі» і не потребує обслуговування користувачем. Це дозволяє мати високу потужність обробки даних, та значно скоротити вартість володіння системою. Користувачу вже немає потреби купувати дорогий сервер, налаштовувати його та обслуговувати. Все це вже є, і воно готове до роботи. Користувачу лише потрібно скачати клієнтський додаток на свій комп’ютер за цим посиланням , отримати обліковий запис і почати працювати.

  Після встановлення клієнтського додатку відкриється вікно майстра початкового введення даних.

  Запрошення.

  Майстер початкового введення даних. Запрошення.(Клікніть на зображення для збільшення)   

  Натиснемо «Далі». Якщо у вас встановлена ліцензійна копія ТЦУ3, майстер отримає Email вашого облікового запису на сайті ANDRIY.CO, та підкладе його у відповідне поле. Пароль з метою безпеки користувач повинен ввести самостійно.

  Авторизація.

  Тут можливі різні варіанти дій. Якщо ви хочете використовувати інший обліковий запис, який вже існує, просто введіть Email та пароль цього запису. Якщо ви хочете створити новий обліковий запис, натисніть на кнопку «Створити новий обліковий запис». Форма створення нового облікового запису виглядає наступним чином:

  Реєстрація.

  Введемо ім’я користувача, Emai та пароль. Все абсолютно стандартно. Після цього натиснемо кнопку «Створити новий обліковий запис». В будь якому разі, чи ми використали існуючий обліковий запис ANDRIY.CO, чи створили новий обліковий запис, майстер спробує підключитись до вашої бази даних на сервері TCU5. Якщо база ще не існує, її буде створено на сервері автоматично.

  Створення бази даних.

  Базу даних успішно створено і майстер переходить до наступного етапу.

  Режим введення даних.

  Тут все доволі очевидно. Розглянемо поки що другий сценарій, як найбільш цікавий – коли потрібно перенести дані з ТЦУ3 до нової системи. Тому на пропозицію перенести дані з ТЦУ3 обираємо другий пункт «Так, звісно» і тиснемо «Далі».

  Підключення до бази даних.

  Майстер сам визначить, де знаходиться ваша робоча база даних ТЦУ3. Але й тут ви можете відкорегувати його роботу, змінивши параметри підключення за потреби. Тиснемо «Далі».
  Перед імпортом даних треба виконати очищення бази даних TCU5. За нашого сценарію даних в базі немає, оскільки її щойно створено. Але імпорт даних можна робити в будь який момент часу, тому в базі TCU5 можуть бути присутні деякі дані. З міркувань безпеки система спитає, чи потрібно зробити очистку бази даних.

  Очищення бази даних.

  Погоджуємось і тиснемо «Так».

  Конвертація даних.

  Розпочнеться конвертація даних. В залежності від обсягу робочої бази даних конвертація може тривати від декількох хвилин до години й більше. Дочекаємось завершення.

  Завершення конвертації.

  Після завершення роботи майстра маємо налаштоване робоче місце TCU5.

  Складські запаси.

  Приємної роботи.


  Senior Developer
  10 травня 2018
  An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. An unhandled exception has occurred. See browser dev tools for details.