Редактори документів

Документ - це результат роботи підприємства. Кожна операція з майном підприємства або зовнішніми суб’єктами має супроводжуватись відповідним документом.В TCU існує декілька видів документів, а також інструментів для їх створення. Вони поділяються на дві основні групи: товарні документи та касові документи.

Товарні документи

Товарні документи супроводжують операції з товаром. Це прибуткова накладна, видаткова накладна, накладна на передачу, акт переобліку, акт переоцінки, замовлення, повернення.

У прибутковій накладній ми отримуємо товар, у видатковій - видаємо.

Накладна на передачу схожа на видаткову накладну. Але в даному випадку ми не видаємо товари за межі компанії, а лише переміщуємо їх між підрозділами.

У акті переобліку ми приводимо документальну кількість товарів до реальної (якщо якісь товари було втрачено, зіпсовано або з якихось інших причин); у акті переоцінки ми змінюємо ціну для товарів, що наявні на складі.

Документи на повернення схожі на прибуткову та видаткову накладні, але мають інші причини походження. Вони представлені двома видами: повернення від покупця (ми отримуємо товар) та повернення постачальнику (ми віддаємо товар).

Замовлення - це єдиний тип документів, проведення якого не призводить до зміни кількості товару на складі. Замовлення - це лише запит на отримання або видання товарів.

Касові документи

Касові документи представляють собою операції з грошима. В TCU вони представлені такими документами: прибутковий касовий ордер (де ми отримуємо гроші), видатковий касовий ордер (де ми віддаємо гроші) та касовий ордер на передачу (де ми передаємо гроші лише в межах нашої компанії).

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. An unhandled exception has occurred. See browser dev tools for details.