Товари

Загальне

Відображає інформацію про товарну номенклатуру.

Групи товарів і товари відображаються в одному й тому самому переліку.

Натискання на групу товарів призводить до відображення вкладених груп та товарів. Натискання на товар призводить до відкриття редактору товару.

Bread crumb

В панелі керування знаходиться Bread crumb. Цей елемент інтерфейсу потрібен для зручної навігації за переліком. Щоб повернутись в потрібну групу товарів, натисніть на неї. Повернутись на попередню групу товарів можна за допомогою кнопки «Назад» в панелі віртуальних кнопок.

Bread crumb автоматично приховує початкові групи, окрім кореневої, і відображає останні, якщо на екрані не вистачає місця, щоб показати всі групи товарів, які були відкриті користувачем.

Для того, щоб показати приховані групи товарів, гортайте Bread crumb пальцем у горизонтальному напрямку.

Примусове перезавантаження

Ви можете примусово перезавантажити перелік, використавши жест Pull to refresh (потягнути, щоб оновити).

Потягніть пальцем згори донизу так, щоб кругова стрілка стала яскравого кольору. В результаті буде відображено анімацію і перелік перезавантажиться.

Редагування та видалення

В переліку можна редагувати та видаляти групи товарів і товари. Для цього натисніть на потрібну групу або товар і тримайте до тих пір, поки не з’являться додаткові функції в панелі інструментів.

Редагувати

Відкриється редактор товару або редактор групи товарів в залежності від обраного елементу переліку.

Видалення

Елемент переліку буде видалено. Якщо ця дія неможлива, система повідомить користувача про це.

Створення нових елементів

Для того, щоб створити новий товар або групу товарів, натисніть кнопку «+» внизу переліку.

В новому вікні оберіть елемент, який потрібно створити. В залежності від вибору відкриється редактор товару або групи товарів.

Демонстрація

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. An unhandled exception has occurred. See browser dev tools for details.