Картка товару

Картка обліку товару - це сутність, що визначає властивості товару, які потрібні для його обліку. Вміщує такі базові дані, як найменування товару, групу товару та одиницю виміру. Також може вміщувати багато допоміжних даних. Наприклад, штрих-код, артикул, різні параметри обмежень: вік покупця, обмеження знижки, граничний час продажу та інші. Все це буде описано далі.

Ціни та штрихкоди

Для створення нового найменування товару достатньо ввести три параметри - назву товару, одиницю виміру та групу. Додатково можемо ввести артикул, один чи декілька унікальних штрих-кодів, за яким визначається цей товар, обрати податкову групу для цього товару.

Картка товару - ціни та штрих-коди

Для автоматичного ціноутворення нам треба зробити дві речи. Налаштувати автоматичну націнку та створити правило формування колонок прайс-листа. Більш детально про це можна прочитати в матеріалі про ціноутворення.

Додаткові відомості

Для товарного найменування існує багато параметрів, необхідних для коректного автоматичного обрахунку. Це і різні параметри автоматичних начислень та автоматичних обмежень.

Картка товару - додаткові відомості

Коротка назва товару

Потрібна для друку в цінниках та виведенні в меню каси самообслуговування Shopdesk, або в QR Меню відвідувачів.

Вага та кількість

Параметри потрібні для автоматичного розрахунку кількості пакунків, ящиків, загальної ваги та обсягу для транспортування та логістики. Найбільш актуально для оптових складів.

Пов'язана тара

Можна обрати тару, яка буде автоматично підставлятись в накладну в потрібній кількості для транспортування доданих в накладну товарів.

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. An unhandled exception has occurred. See browser dev tools for details.