Теги

Andriy Kravchenko Senior Developer 05 липня 2024

Певні зауваження щодо ефективної організації процесів у закладах фастфуду з метою збільшення потоку відвідувачів та зменшення часу очікування. Що сприяє збільшенню прибутку компанії.

Andriy Kravchenko Senior Developer 03 липня 2024

Загальна інформація про те, що потрібно власнику для запуску продуктового магазину в роботу з точки зору ведення обліку. Описані необхідні умови для створення успішного бізнесу в цьому напрямку.

Andriy Kravchenko Senior Developer 03 липня 2022

Після того, як завершено період діяльності підприємства, проведено переоблік, випущені підсумкові звіти, період повинен бути закритий. Це дозволяє виключити проведення та відкати документів задніми числами, через що звітність втратить актуальність. Більш детально в статті.

Andriy Kravchenko Senior Developer 02 січня 2022

Стаття розповідає про організацію обліку виробництва в Trade Control Itility. Наведена детальна інформація про рецептурні карти, калькуляції, напівфабрикати та розрахунок собівартості. Використання "тягнучої" схеми дозволяє повністю автоматизувати процес обліку виробництва в закладах швидкого харчування, кондитерських цехах, ресторанах та кафе.

Igor Kravchenko Software developer 15 серпня 2021

Вітаємо! Щойно ви встановили додаток TCU 5 Mobile на ваш мобільний пристрій. Ця стаття розповість, як підготуватись до ведення обліку вашого бізнесу за допомогою мобільної версії Trade Control Utility. Якщо ви вже користувались раніше додатком TCU3 і хочете перенести свої дані, зверніться до іншої статті: ТЦУ5. Майстер початкового введення даних.

Igor Kravchenko Software developer 26 червня 2020

Нещодавно вийшла стаття про новий механізм ціноутворення для Trade Control Utility. Про нові принципи ціноутворення було пояснено на прикладі десктопної версії TCU. Сьогодні ми розглянемо, як це працює для мобільної версії.

Andriy Kravchenko Senior Developer 01 березня 2020

Як працювати з націнкою товару, як встановлювати роздрібні ціни, як зробити так, щоб колонки прайс-листа розраховувались автоматично.

Andriy Kravchenko Senior Developer 16 лютого 2020

Разглянемо питання встановлення, ознайомлення та початку експлуатації облікової системи TCU версії 5.

Igor Kravchenko Software developer 11 лютого 2020

Вітаємо! Щойно ви встановили додаток TCU 5 Mobile на ваш мобільний пристрій. Ця стаття розповість, як підготуватись до ведення обліку вашого бізнесу за допомогою мобільної версії Trade Control Utility. Якщо ви вже користувались раніше додатком TCU3 і хочете перенести свої дані, зверніться до іншої статті: ТЦУ5. Майстер початкового введення даних.

Andriy Kravchenko Senior Developer 12 грудня 2019

Тема синхронізації даних "Trade Control Utility 5" з prom.ua підняла іншу тему – різновидів товарів. Тобто маємо товар, якій відрізняється, наприклад, кольорами та розмірами. В системах класичного обліку немає нагальної необхідності якось поєднувати між собою такі товари-різновиди. Достатньо притримуватись певної системи найменувань товарів, а потужні засоби пошуку та фільтрації дозволять легко знаходити та обробляти подібні товари. Інша річ – інтернет-торгівля. Практично стандартом є відображення картки товару з посиланнями на інші товари-різновиди, які, наприклад, розрізняються кольорами та розмірами. Тому між такими товарами повинен існувати певний зв’язок. Побачимо, як це реалізовано в TCU5.

Andriy Kravchenko Senior Developer 10 березня 2019

Ми приділяємо величезну увагу інструментам, які часто опиняються вкрай важливими перевагами TCU5. В даному випадку мова йде про обмін даними між TCU5 та торговою платформою prom.ua. Вивчаючи це питання, ми були трохи приголомшені тим, що до сих пір жодна облікова система не має простого і прозорого механізму обміну даними. Побачимо, як це реалізовано в TCU5.

Andriy Kravchenko Senior Developer 10 травня 2018

Найбільш важливим для користувача є перший досвід ознайомлення з системою. Ми докладаємо багато зусиль, щоб цей досвід був легким та приємним. Майстер початкового введення даних як раз призначений для того, щоб спростити ознайомлення з системою та швидко розпочати роботу.

Andriy Mukan Senior Developer 16 вересня 2008

Стаття розповідає про організацію взаємодії Shopdesk з обліковою системою для початку експлуатації.

}
An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. An unhandled exception has occurred. See browser dev tools for details.